Doprava tovaru objednaného tovaru prostredníctvom www.ekrby.sk

 

1. Dodacie podmienky

a) Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne, podľa dostupnosti tovaru na sklade a prevádzkových možností predávajúceho. Termín vybavenia objednávky je obvykle do  7 pracovných dní od jej potvrdenia. V prípade dlhšej dodacej doby bude predávajúci kupujúceho o tejto skutočnosti neodkladne informovať.

b) Miesto odberu, resp. zaslania tovaru je stanovené kupujúcim pri objednávaní tovaru. Za vybavenie objednávky sa považuje prevzatie tovaru kupujúcim. Dopravu na adresu doručenia zabezpečuje predávajúci.

c) Kupujúci je povinný prevziať tovar v mieste, ktoré uviedol v objednávke. O termíne dodania je povinný predávajúci informovať kupujúceho buď emailom alebo telefonicky.

 

2. Poplatky za prepravu

a) Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

            1. Platba v hotovosti do pokladne predajcu.

            2. Platba vopred na účet predávajúceho (odporúčame si preveriť dostupnosť tovaru!)

            3. Záloha vo výške 50% a následne platba zostatku na dobierku.

b) Pri objednávke do zahraničia predávajúci vypočíta poštovné individuálne, podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posiela. Pri zásielke do zahraničia je platbu nutné zrealizovať vopred, na základe predávajúcim zaslanej proforma faktúry. 

Bežné doručenie na dodaciu adresu je 48 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu predajcu. Doručenie je realizované v pracovných dňoch (8-16 hod). Tesne pred dodaním Vás môže kuriér telefonicky kontaktovať, aby ste si mohli dohodnúť presnejší čas dodania.

 

3. Prepravné možnosti:

a) Osobné vyzdvihnutie:

   Tovar je možné si vyzdvihnúť v sídle KF Energy Slovakia s.r.o.. Po telefonickej dohode je možné určiť čas vyzdvihnutia.

b) Slovenská pošta:

    Tovar do 10 kg je zasielaný prostredníctvom Slovenskej pošty. Cena dopravy je účtovaná pri objednávke tovaru a zobrazuje sa ako samostatná položka na faktúre.

c) DHL (Gefco, DB Schnker alebo iná) – prepravná služba:

Pri súhrnnej objednávke nad 1000,- € S DPH a zároveň do 200kg (bežné pre kanadské krbové telesá) je tovar zasielaný ZDARMA pomocou prepravnej služby DHL (Gefco, DB Schenker alebo iná).

d) Individuálna preprava:

Pri súhrnnej objednávke pod 1000,- € s DPH  alebo nad 200kg je preprava stanovovaná individuálne podľa cenníka prepravnej spoločnosti, prípadne kilometrovného sadzobníka.

Tovar si môžete prevziať i osobne v našom sklade v Nitre, a to po predchádzajúcej telefonickej dohode.