Osburn 1600

1 735,00 €
S DPH

13 kW/ 7 hod./ 135 m2

*Základná cena - vykurovacia jednotka, čierne nožičky, čierny rámik dverí.

Podstavec alebo nožičky
Rámček dverí
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Vďaka perfektnému pomeru medzi výkonom, účinnosťou a čistotou horenia sú kachle Osburn 1600 skutočne unikátne. Možnosť vykurovať až 135 m² a s výkonom až 13 kW, emisiami v hodnotách nižšími ako 3,9 g/ hodinu patria tieto kachle medzi najekologickejšie produkty. Osburn 1600 vám ponúka voľbu podstavca, nožičiek a dvierok v rôznych úpravách a prevedeniach. Nech už si vyberiete akokoľvek, bude vaša voľba správna a vy budete mať dokonalé kachle.

Osburn 1600 sú dlhodobo najpredávanejšie kanadské kachle Osburn. Sú vhodné aj pre väčšie domy, ako hlavné kúrenie pre chaty a chalupy. S dobou dokladania až 7 hodín spĺňajú podmienku ceznočného kúrenia.

Osburn
OB01614

Tabuľka dát

Certifikovaný výkon v kW
13
Výška v mm
824
Šírka v mm
635
Hĺbka v mm
674
Váha v kg
165
Priemer dymovodu v mm
150
Dĺžka polena v cm
45
Externý prívod vzduchu
na podstavci v cene
AIRWASH - čistenie skla
Áno
Elektrický ventilátor
Za príplatok
Horný / zadný vývod dymovodu
áno / nie
Popolník
Áno