Osburn SOHO

1 758,00 €
S DPH

10 kW/ 6 hod./ 115 m2

*Základná cena - vykurovacia jednotka, čierne bočné panely a základný podstavec.

Bočné panely
Podstavec alebo nožičky
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Plne európsky dizajn, ktorý si zachováva jedinečné črty a kvalitu kanadských krbových kachlí. Osburn SOHO sú vhodné aj pre nízkoenergetické domy. Farebná škála bočných plechov - čierne ako základ, biele alebo červené za doplatok - im dáva možnosť umiestnenia do moderných interiérov. S dobou dokladania dreva 4 x za 24 hodín a vykurovaním priestorov viac ako 115 m2 sa rýchlo stali najpredávanejším kanadským telesom. Možný variant aj s podstavcom T-Base.

Osburn SOHO si vyberajú zákazníci do svojich novostavieb a moderných domov, ale aj majitelia dreveníc a chalúp. Priemerná doba dokladania až 6 hodín dovoľuje aj ceznočné kúrenie. Ideálne sú aj na každovečerné dokurovanie kde večer zakúrite a kým idete spať už nemusíte dokladať drevo.

Osburn
OB01521

Tabuľka dát

Certifikovaný výkon v kW
10
Výška v mm
836
Šírka v mm
723
Hĺbka v mm
538
Váha v kg
145
Priemer dymovodu v mm
150
Dĺžka polena v cm
42
Externý prívod vzduchu
Áno
AIRWASH - čistenie skla
Áno
Elektrický ventilátor
Za príplatok
Horný / zadný vývod dymovodu
áno / nie
Popolník
Áno