Enerzone Destination 1.6

1 689,00 €
S DPH

10 kW/ 6 hod./ 110 m2

V základnej cene je vykurovacia jednotka, čierne bočné panely.

Bočné panely
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Najmodernejšie kanadské krbové kachle sú tu. Jedinečný a ultramoderný dizajn Enerzone Destination 1.6 dotvorí Váš domov. Variabilné bočné panely v čiernej, červenej alebo nerezovej farbe urobia Vaše bývanie nielen teplé ale aj super estetické.

Enerzone Destination 1.6 sú vhodné do dnešných moderných nízkoenergetických domov s rozlohou až 115 m2. Doba dokladania až 6 hodín im dávajú pozíciu jednotky na trhu. Sú vhodné na každovečerné dokurovanie ale aj ako hlavný zdroj kúrenia.

Enerzone Destination 1.6 sú najpredávanejšie kachle Enerzone. Čistý výhľad cez celosklenené dvere si zachovávajú aj vďaka integrovanej technológii AIRWASH - oplachu skla horúcim vzduchom. Neváhajte a rozhodnite sa!

Enerzone
EB00034

Tabuľka dát

Certifikovaný výkon v kW
10
Výška v mm
834
Šírka v mm
662
Hĺbka v mm
551
Váha v kg
145
Priemer dymovodu v mm
150
Dĺžka polena v cm
42
Externý prívod vzduchu
Áno
AIRWASH - čistenie skla
Áno
Elektrický ventilátor
Za príplatok
Horný / zadný vývod dymovodu
áno / nie
Popolník
Áno