• Len online

Enerzone Solution 3.4

3 019,00 €
S DPH

21 kW/ 12 hod./ 250 m2

Základná cena - vykurovacia jednotka, čierny rámček dverí, podstavec.

Podstavec alebo nožičky
Rámček dverí
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Nekompromisné riešenie pre najnáročnejšie podmienky. Krbové kachle Enerzone Solution 3.4 sú tými najvýkonnejšími z produkcie SBI Inc. a vďaka ich výkonu im v Kanade a USA nehovoria inak ako "THE BEAST" (zviera). Pre väčšiu efektívnosť vykurovania kachlami je vrchná dosky airmate v cene a možnosť dokúpiť výkonný elektrický ventilátor. V základnom prevedení sú kachle s čiernym rámčekom dverí. 

Priemerná doba dokladania až 12 hodín urobí z kachlí Enerzone Solution 3.4 Vášho obľúbeného spoločníka. S možnosťou vykúrenia domov, chát, chalúp či prevádzok s veľkosťou až 250 m2 sú jedinečné vo svojej triede.

Horná časť kachlí môže slúžiť aj ako varná doska. Na chate, chalupe či pri výpadku elektriny Vás nenechajú bez možnosti variť či zohriať.

Enerzone Solution 3.4 - jednotka vo svojej triede!

Enerzone
EB00032

Tabuľka dát

Certifikovaný výkon v kW
21
Výška v mm
892
Šírka v mm
710
Hĺbka v mm
773
Váha v kg
250
Priemer dymovodu v mm
150
Dĺžka polena v cm
50
Externý prívod vzduchu
Áno
AIRWASH - čistenie skla
Áno
Elektrický ventilátor
Za príplatok
Horný / zadný vývod dymovodu
áno / nie
Popolník
Áno