Osburn 2200 Insert

2 041,00 €
S DPH

16 kW/ 8 hod./ 165 m2

Základ - vykurovacia jednotka, čierny rámček dverí, el. ventilátor s automatickým čidlom, adaptér ext. prívodu vzduchu.

Rámček dverí
Oplechovanie - horné a bočné
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Krbová vložka Osburn 2200 je jediná kanadská krbová vložka s panoramatickým sklom. Trojstranné sklo dáva super výhľad na ohnisko. S výkonom 16 kW je vhodná aj na ceznočné kúrenie. Vykurovací priestor až 165 m2 zaručí dostatočný výkon pre vykúrenie celého Vášho príbytku. 3D oplechovanie okolo vložky prekryje diletačné medzery a špáry a celá stavba krbu pôsobí dizajnovo čisto. Dizajn samotný je možné doladiť pomocou rámčeku dverí v zlatom alebo niklovom prevedení.

Osburn 2200 Ins. je zameraná na účinnosť a eleganciu a je vynikajúcim príkladom know - how značky Osburn. Model 2200 je zostavený tak, aby ponúkol dlhú dobu kúrenia a nízku spotrebu dreva. Tým zvyšuje váš komfort a uľahčuje vašu prácu pri manipulácii s drevom.

Osburn
OB02202

Tabuľka dát

Certifikovaný výkon v kW
16
Výška v mm
586
Šírka v mm
834
Hĺbka v mm
720
Váha v kg
185
Priemer dymovodu v mm
150
Dĺžka polena v cm
45
Externý prívod vzduchu
Áno
AIRWASH - čistenie skla
Áno
Elektrický ventilátor
V cene
Horný / zadný vývod dymovodu
áno / nie
Popolník
Nie