Dizajnový ohrievač PATIO

690,00 €
S DPH

PATIO je dizajnový a štýlový plynový ohrievač, vďaka ktorému vytvoríte v každom priestore jedinečnú a príjemnú atmosféru. Vďaka štvorstrannému preskleniu je vidieť na oheň z každej strany. 

Bočné panely
Množstvo
Neplaťte !!! Zvoľte: PLATBA ŠEKOM a čakajte na telefonické potvrdenie objednávky!

  Prosíme, nehraďte tovar vopred!

Pri objednávke tovaru nad 100€ kontaktujeme každého zákazníka pre potvrdenie jeho objednávky!

  Spôsoby dopravy:

Do 100€ je doprava Slovenskou poštou. Nad túto sumu je doprava prepravnou spoločnosťou Geis.

  Pravidlá vrátenia tovaru.

Prosím, zvážte Vašu objednávku. V prípade nejasností nás kontaktujte telefonicky: 0950-663-743

Výhody ohrievača PATIO:

■ Prirodzený oheň.
■ Vytvára jedinečnú atmosféru, teplo a osvetlenie.
■ Môže pracovať na plný výkon až 39 hodín.
■ Robustná a stabilná konštrukcia.
■ Materiály najvyššej kvality.
■ Prenosné zariadenie a jednoduchá obsluha.
■ Intuitívne / vnímavé nastavenie výšky plameňa.
■ Bezpečný pre používateľov.
■ Vyrobené v súlade s európskymi predpismi (CE).

 

DIZAJN

PATIO sa vďaka svojmu modernému dizajnu hodí takmer všade. Slúži ako elegantný doplnok domu alebo terasy. tiež môže byť použitý v regeneračných zariadeniach alebo v hoteloch ako zaujímavý doplnok do jedálne, obývacej miestnosti, záhrady, terasy na spríjemnenie atmosféry a dodáva príjemné teplo počas studených večerov. Dizajn je možné doladiť ozdobnými keramickými polienkami alebo kamienkami.

 

OBSLUHA

Plynové ohrievače PATIO nevydávajú žiadny zvuk ani zápach. Jeho činnosť neovplyvňuje cirkuláciu vzduchu, čo je dôležité najmä pre alergikov. Vďaka kolieskam je možné zariadenie presúvať na ľubovoľné miesto, resp. ak sa neplánuje zariadenie presúvať, môžu sa použiť nôžky. Zariadenie dokáže pracovať na plný výkon neustále až 30 hodín. Nakoľko sa sklo nešpiní, nie je potrebné jeho čistenie. Spúšťanie je veľmi jednoduché pomocou tlačidla umiestneného v dolnej časti ohrievača. 

 

BEZPEČNOSŤ

PATIO sa napája na plynovú bombu, ktorá sa ukrýva v zariadení. Plameň je uzavretý v sklenenej komore, ktorá chráni pred priamym kontaktom s ohňom. Vďaka tomu Vám umožňuje vychutnávať si tanec plameňov a zároveň ho mať pod kontrolou. Žiaruvzdorné sklo odolá teplotám až do 800°C, spodná časť - korpus je vyrobený z ocele, ktorý je pokrytý sklenenými panelmi. Prístup do dolnej komory je zaistený zámkom proti otvoreniu neoprávnenou osobou. Dvierka sa otvárajú systémom push-to-open. Horná komora je vďaka sklu chránená aj pred vetrom a štvorstranné presklenie zabezpečuje rovnomerné odovzdávanie tepla na každú stranu. PATIO je vybavené špeciálnym bezpečnostným ventilom, ktorý v prípade prevrátenia zariadenie automaticky vypne prívod plynu do regulátora a plameň sa uhasí. Zariadenie nie je závislé na elektrickej energii, takže terasu rozžiarite a ohrejete aj v prípade výpadku elektriny. Ohrievač je vybavený pokročilým systémom manuálneho ovládania plynu, ktorý zabraňuje nekontrolovanému úniku plynu.

patio