Osburn Matrix Insert

2 142,00 €
S DPH

16 kW/ 8 hod./ 165 m2

*Vykurovacia jednotka, liatinový rámik okolo vložky, el. ventilátor s automatickým čidlom, adaptér ext. prívodu vzduchu.

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Krbová vložka Matrix Insert priniesla nový štandard pre moderný vzhľad a výkon. Liatinový dizajn dvierok a oplechovania bol vybraný ako najvhodnejší materiál pre túto vzhľadovo čistú a modernú vložku.

Osburn Matrix Insert s výkonom 16 kW je určená na vykurovanie priestorov až 165 m2. S dobou dokladania až 8 hodín sa perfektne hodí na ceznočné vykurovanie. Súčasťou telesa je aj elektrický ventilátor, ktorý pomáha rýchlejšie prekúriť priestor, v ktorom sa nachádza. Krbová vložka je pripravená aj na vykurovanie pomocou teplovzdušných rozvodov.

V prípade inštalácie do väčších otvorov jestvujúcich otvorených kozubov je osadenie uľahčené vďaka voliteľnému podkladovému plechu. Tato vložka sa iste stane ústredným bodom Vašej miestnosti alebo domácnosti.

Osburn Matrix Insert je najpredávanejšia kanadská vložka počas celej doby predaj! Neváhajte a vyberte si bestseller medzi krbovými vložkami.

Osburn
OB02025

Tabuľka dát

Certifikovaný výkon v kW
16
Výška v mm
638
Šírka v mm
918
Hĺbka v mm
586
Váha v kg
240
Priemer dymovodu v mm
150
Dĺžka polena v cm
50
Externý prívod vzduchu
Áno
AIRWASH - čistenie skla
Áno
Elektrický ventilátor
V cene
Horný / zadný vývod dymovodu
áno / nie
Popolník
Nie